GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

+2
Fazlija
Pohovani feniks
6 posters

Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Pohovani feniks Sun Aug 13, 2017 11:55 pm

Ja od nedavno igram Game of throes ascent preko fejsbuka.
Da li vi igrate nesto vezano za GoT?
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Fazlija Mon Aug 14, 2017 12:38 am

Jedina kvalitetna igra koja postoji za tematiku game of thronesa je od telltale gamesa, koji nije povezan sa pricom i serijom
To sam odigrao i bilo je dosta dobro, sve ostalo je prosecno i lose

Fazlija

Posts : 17
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Pohovani feniks Mon Aug 14, 2017 12:49 am

Meni je Ascent dosta dobar. Onako, fino ubijanje vremena.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Jon Snow Mon Aug 14, 2017 5:59 pm

Е ја сам то давно играо, још имам акаунт него бре претерали су сваку меру. Много има чекања и кликтања.
Jon Snow
Jon Snow

Posts : 12
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Pohovani feniks Mon Aug 14, 2017 6:02 pm

Podseca me na ikariam. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Lightning Lord Mon Aug 21, 2017 3:43 pm

Po mom mišljenju najbolja prezentacija ASoIaF sveta je Crusader Kings 2 mod po imenu Crusader Kings 2: A Game of Thrones (CK2:AGoT).

Spoiler:
Lightning Lord
Lightning Lord

Posts : 2
Join date : 2017-08-21
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by child of duckness Mon Aug 21, 2017 5:25 pm

Ja bih jako volela kada bi se neko udostojio da napravi telltale igru baš baziranu na dešavanjima koja prati serija i sa svim likovima. Jedina na koju sam naišla je imala neke nevezane priče sa "guest appearancima" nekih od bitnih likova. Bilo bi prekul da nama daju tu mogućnost da donosimo neke odluke i gledamo kako bi to uticalo na celokupnu priču, koju pratimo kroz epizode. Smile
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Sivi crv Mon Aug 21, 2017 6:13 pm

ko voli strategije,Total war serija ima ozbiljne modove za Got,a sama po sebi je najbolja igrica na svetu u tom zanru pa ko voli,odusevice se
Sivi crv
Sivi crv

Posts : 30
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola Empty Re: Igrice sa tematikom ili inspirisane Igrom prestola

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum