Azor Ahai - kandidati

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Azor Ahai - kandidati

Post by RobStark on Sat Sep 23, 2017 12:37 am

Komercijalni kraj price je da je AA Jon,mada ja navijam da to bude Davos.Ako se neko seca s02e01,on je izvadio vatreni mac iz zemlje,sto je jedan od hintova.Preziveo crnobujicu,dim i so,itd...Stajao je pored Jona kada je ovaj vaskrsao,tako da je figurativno "probudio zmaja iz kamena" .A njegova Nisa Nisa,nista lepse nego da bude Melisandra.Pouka bi bila stvarno dobra-lik bez ikakvog posebnog talenta ili porekla,koji je jedino iskusan i pre svega moralan postaje glavni igrac i spasava dan.
RobStark

Back to top Go down

Post by Pohovani feniks on Sat Sep 23, 2017 2:26 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Komercijalni kraj price je da je AA Jon,mada ja navijam da to bude Davos.Ako se neko seca s02e01,on je izvadio vatreni mac iz zemlje,sto je jedan od hintova.Preziveo crnobujicu,dim i so,itd...Stajao je pored Jona kada je ovaj vaskrsao,tako da je figurativno "probudio zmaja iz kamena" .A njegova Nisa Nisa,nista lepse nego da bude Melisandra.Pouka bi bila stvarno dobra-lik bez ikakvog posebnog talenta ili porekla,koji je jedino iskusan i pre svega moralan postaje glavni igrac i spasava dan.
Meni je Davos omiljeni lik u GoT. Voleo bih da on bude AA, ali tesko. Bas zato sto ima toliko hintova da bi on mogao biti AA. Vec smo navikli da u Igri prestola nije uvek sve onakvim kako izgleda.
E sad, ovaj deo za Melisandru mi je posebno zanimljiv. Zasto? Prvo kada bi je Davos ubio, i ispunio prorocanstvo, to bi znacilo da ju je na neki nacin voleo. Sto opet cini se da nije slucaj, narocito nakon epizode sa princezom Sirin. Ipak, on ju je video golu... Very Happy
Pohovani feniks
Admin

http://got-ravens-of-serbia.forumotion.me

Back to top Go down

Post by RobStark on Sat Sep 23, 2017 8:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:Komercijalni kraj price je da je AA Jon,mada ja navijam da to bude Davos.Ako se neko seca s02e01,on je izvadio vatreni mac iz zemlje,sto je jedan od hintova.Preziveo crnobujicu,dim i so,itd...Stajao je pored Jona kada je ovaj vaskrsao,tako da je figurativno "probudio zmaja iz kamena" .A njegova Nisa Nisa,nista lepse nego da bude Melisandra.Pouka bi bila stvarno dobra-lik bez ikakvog posebnog talenta ili porekla,koji je jedino iskusan i pre svega moralan postaje glavni igrac i spasava dan.
Meni je Davos omiljeni lik u GoT. Voleo bih da on bude AA, ali tesko. Bas zato sto ima toliko hintova da bi on mogao biti AA. Vec smo navikli da u Igri prestola nije uvek sve onakvim kako izgleda.
E sad, ovaj deo za Melisandru mi je posebno zanimljiv. Zasto? Prvo kada bi je Davos ubio, i ispunio prorocanstvo, to bi znacilo da ju je na neki nacin voleo. Sto opet cini se da nije slucaj, narocito nakon epizode sa princezom Sirin. Ipak, on ju je video golu... Very Happy
I ja ga jako gotivim,najpozitivniji i jedan od najmudrijih likova(uz Tiriona).Da to je definitivno triki.Mada,sada sam se setio te epizode kada Davos vodi melisandru da se porodi.U jednom trenutku,ona mu kaze nesto tipa,znam da me zelis.E sad,u seriji je vise nego ocigledno da je mrzi,i ne znam kako bi D&D to ispeglali. Ali ko zna za knjige? cyclops
Iskreno,dosta je sve ovo klimavo za Davosa,i nisam ni ja siguran koliko on moze biti.Mislim da bi ipak on bio veliko iznenadjenje.A sta ti mislis,ima li neko ko bi mogao da bude skroz neocekivan?Mozda Dzora...?Realno,skoro za svaki bitniji lik mozes naci po neki hint...
RobStark

Back to top Go down

Post by Pohovani feniks on Sat Sep 23, 2017 9:19 pm

U tome i jeste car. Moze biti bilo ko. Ok, Sersi ne moze... Very Happy Ja mislim da je neka kombinacija ljudi. Vec sam negde pisao o tome. Konkretno Jon, Davos i Tirion. E sad, dodao bih i Dzejmija, jer on je jos taj koji mora da se iskupi.
Pohovani feniks
Admin

http://got-ravens-of-serbia.forumotion.me

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top