GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

+3
Pohovani feniks
Grunf
child of duckness
7 posters

Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Fri Aug 18, 2017 11:37 am

Nailazila sam i pre na neke elemente iz ovog scenarija, ali nikada ovako na jednom mestu. Ko hoće neka pogleda, pa da komentarišemo zajedno šta od ovoga zvuči kao nešto što bi se možda moglo desiti, ili da ubaci neke nove informacije. Za svaki slučaj ću sve staviti pod SPOILER pa vi odlučite. Ja sam spoiler junkie, tako da meni ne smeta. Evil or Very Mad

Dakle, shall we begin?! Very Happy

Prva epizoda:



Druga epizoda:


Treća epizoda:


Dodatno:

Šta mislite o svemu ovome? Jel too much? Very Happy Čula sam da je HBO već spremio scenarije, pa me ne bi čudilo da je makar 70% ovoga tačno, a i ko je toliko zaluđen da sedne i smisli ovakvo nešto i još ovako detaljno, a da ne bude pravo. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Grunf Fri Aug 18, 2017 12:31 pm

Iskreno, nadam se da je fejk Very Happy

Grunf

Posts : 2
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Pohovani feniks Fri Aug 18, 2017 12:38 pm

Grunf wrote:Iskreno, nadam se da je fejk Very Happy
Dobrodosao na forum Smile
Nadam se da ti se dopada.
Danas punimo ČAK nedelju dana. Mnogo smo ostarili Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Fri Aug 18, 2017 12:42 pm

Grunf wrote:Iskreno, nadam se da je fejk Very Happy

Tako Tanjug javlja, ja samo prenosim. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by RoslinFookinTullyExFrey Fri Aug 18, 2017 12:49 pm

Viđao sam i ranije da su navodno leakovani scenariji iz 8. sezone. Nisam ih nikad čitao, ali svaki put sam video komentare ispod njih kako su fake. Iskreno pročitao sam scenarije za sve epizode 7. sezone kad su bili leakovani i ispostavilo se da su do sad svi bili tačni i nije mi se pokvario doživljaj serije, ali je izostalo ono iznenađenje koje sam imao kao npr kad su poklali pola starkova na red weddingu. Tako da zbog toga sad više ne gledam leakovane scenarije, samo epizode me zanimaju Very Happy
RoslinFookinTullyExFrey
RoslinFookinTullyExFrey

Posts : 41
Join date : 2017-08-15
Location : Season 3

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Fri Aug 18, 2017 12:52 pm

Hahaha! Very Happy Pa dobro, ima smisla. Efekat iznenađenja stvarno izostaje ali šta da radim...kaaako sam mogla da izdržim kada me je informacija tako naprosto prizivala da kliknem na nju?! Evil or Very Mad Twisted Evil Mad
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Ser Duncan the Tall Fri Aug 18, 2017 1:06 pm

Pohovani feniks wrote:
Danas punimo ČAK nedelju dana. Mnogo smo ostarili Very Happy

Zar vec ima toliko Very Happy
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Pohovani feniks Fri Aug 18, 2017 1:08 pm

Lete sati, a mi ko leptiri. Sad smo stari ko mestar Aemon. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Fri Aug 18, 2017 1:11 pm

Aemon is life, odn death goals. Jedini umro od starosti, valjda ćemo i mi dugo trajati, minimum 100 godina. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Grunf Fri Aug 18, 2017 11:13 pm

Pohovani feniks wrote:
Grunf wrote:Iskreno, nadam se da je fejk Very Happy
Dobrodosao na forum Smile
Nadam se da ti se dopada.
Danas punimo ČAK nedelju dana. Mnogo smo ostarili Very Happy

Hvala, registrovao sam se prije par dana, ali nisam do sad pisao. Drago mi je da napokon postoji jedan ovakav forum, pošto ima dosta nas koji volimo ova dešavanja u Martinovom svijetu. Very Happy

Grunf

Posts : 2
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Fazlija Sat Aug 19, 2017 10:08 am

Cak sam i poverovao dok nisam video koliko likova umire u drugoj epizodi, to je 4-5 minor likova, i za svakim ce trebati scena kukanja placa bla bla bla kako je bio dobar covek bla bla bla volela sam ga bla bla bla zauzelo bi celu epizodu

Fazlija

Posts : 17
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by blackFyre Sat Aug 19, 2017 1:38 pm

@ Chlid Of Duckness Mislim da će svakako Euron zauzeti mesto najvećeg bad guy-a, da li će biti ovako, ostaje da vidimo. Nadam se da samo nećemo čekati 2019u. Previše toga će oni ostaviti za zadnju epizodu, to nije dobro, jer će sve biti sprčkano u poslednjih šest. Ima nekih naznaka u Feast For Crows da je Euron inkarnacija Drowned God-a ali i da je sam nabacio warg skills. Ali premalo je 6 epizoda za sve ovo, ne znam da li se slažete sa mnom?!
blackFyre
blackFyre

Posts : 12
Join date : 2017-08-17

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Ser Duncan the Tall Sat Aug 19, 2017 2:31 pm

blackFyre wrote:@ Chlid Of Duckness Mislim da će svakako Euron zauzeti mesto najvećeg bad guy-a, da li će biti ovako, ostaje da vidimo. Nadam se da samo nećemo čekati 2019u. Previše toga će oni ostaviti za zadnju epizodu, to nije dobro, jer će sve biti sprčkano u poslednjih šest. Ima nekih naznaka u Feast For Crows da je Euron inkarnacija Drowned God-a ali i da je sam nabacio warg skills. Ali premalo je 6 epizoda za sve ovo, ne znam da li se slažete sa mnom?!

Mislim da uopste nece koristit tu Euronovu stranu u seriji, vise ce od njega da naprave Viktariona i to je to, od Eurona ce uzet okrutnost i uvrnutost, to je to. Ne ocekujem da vidim rog, oklop ili bilo kakvu magiju, ocigledno je da samo brzaju da sto prije zavrse seriju i nemaju nikakvu inspiraciju, posto je Martin u jednoj emisije reko da oni znaju pojedine detalje oko kraja ali ne znaju sami kraj i znaju jako malo toga o putu do tog kraja, on te stvari nikome ne govori sem zeni i jos jednom piscu/prijatelju koji ce da zavrsi knjige ako on ne bude.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Sat Aug 19, 2017 2:33 pm

Čitala sam negde da će krenuti u tom "Drowned God" smeru, i on sam kaže kada ubija Teonovog oca smotanog, da je on "Drowned God", ok to može biti pokazatelj da je lik delusional i narcis, ali retko su D&D ubacili neki dijalog i to u bitnoj sceni, a da nije pokazatelj nečega što će uslediti. Poznavajući njih oni će dobar deo epizoda potrošiti na Eurona, a ono malo na ostale dok imaju neki zaje*an dijalog ili makljanje sa NK. Very Happy Ne znam, i Pilou Asbæk najavljuje da će Remzi i Džofri posle njega izgledati kao mala deca, a ne znam stvarno šta on može uraditi a da nas ova dvojica nisu navikla da očekujemo, osim ako krene u tom "supernatural" smeru. Ne verujem baš da je pričao u prazno. Zvuči bolesno, ali super mi je što konačno dobijamo nekog "dinamičnijeg" i zloćka sa nekom polupanom harizmom. To nije baš bilo prisutno kod R i Dž, mali popišanko je bio samo razmaženi sadista, R inteligentni sadista, dok Euron mi se baš čini lik sa potencijalom da ih sve poroka, dok se NK dogega sa onim svojim čoporom. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Fazlija Sun Aug 20, 2017 8:17 pm

blackFyre wrote:@ Chlid Of Duckness Mislim da će svakako Euron zauzeti mesto najvećeg bad guy-a, da li će biti ovako, ostaje da vidimo. Nadam se da samo nećemo čekati 2019u. Previše toga će oni ostaviti za zadnju epizodu, to nije dobro, jer će sve biti sprčkano u poslednjih šest. Ima nekih naznaka u Feast For Crows da je Euron inkarnacija Drowned God-a ali i da je sam nabacio warg skills. Ali premalo je 6 epizoda za sve ovo, ne znam da li se slažete sa mnom?!

Navodno ce svak od tih 6 epizoda trajti od 90 d0 120 minuta, naravno mogli su od toga napraviti normalnih 10 epizoda ali navodno zele da gledaoci pri kraju steknu neki filmski dozivljaj

Fazlija

Posts : 17
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by child of duckness Mon Aug 21, 2017 1:57 pm

Po meni je bolje da su ovu sezonu i pola osme iskoristili da sve ovo lepo naprave da ne izgleda zbrzano i onda još jednu sezonu za ultimate makljanje. Ali neee! Very Happy Mada, da budem iskrena, volim i ja više 2 sata gledanja nego 1 sat, ali se plašim da će i tu zbrzati priču. Ovde izgleda vredi samo parola "Gledaj i ne pitaj". Very Happy Baš me zanima šta će biti sa glumcima nakon GOT i ko će da opstane u Holivudu. Very Happy Nikolaj ima sve predispozicije, glumio je u onom "niti smrdi niti miriše" filmu sa Gerard Batlerom i sad u ovom novom u zatvorskom ambijentu, za koji čujem da je poprilično dobar. Piter D. glumi u nekom novom filmu, nešto sci fi, memorija, ovo ono..Very Happy Pitam se kakve li će Lena uloge prihvatati nakon Sersi. Smile Najveća pobeda bi bila neka romantična komedija a la Sandra Bullock. Razz
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Fazlija Mon Aug 21, 2017 11:53 pm

Također su ''leakovane'' skripte za azdnje tri epizode, i teks ada sam ubeden da je to los fanfiction, to definitivno nije nesto sto bi Martin hteo

Fazlija

Posts : 17
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert Empty Re: Leakovan potencijalni scenario za prve 3 epizode 8 sezone - (možda) spoiler alert

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum