GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 epizoda - SPOILER ALERT

+5
Pohovani feniks
child of duckness
Reloaded
RoslinFookinTullyExFrey
Ser Duncan the Tall
9 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Mon Aug 28, 2017 10:53 pm

Pohovani feniks wrote:
child of duckness wrote:Pa da, kroz seriju je uvek nekako kao provlačeno da su ga Lanisteri koknuli jer je saznao za twincest i produkte istog. Razz Koji je LF maher bio, pokoj mu duši (nadam se stvarno da su ga spalili, poslednje što im treba jeste da NK ima undead plot majstora na svojoj strani)..Very Happy

Ps: I eto rešena je R+L misterija, ali ja i dalje se pitam, where the f is Gendry?! Mad Mad Mad
Vinterfelu? Zmajkamenu? Sigurno nije putovao sa njima za KL.

Ma kakav Vinterfel. xD Jedino ako i on nije postao FM i maskirao se u LF da prođe nezapaženo, oooops! Razz
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Mon Aug 28, 2017 11:00 pm

GolaZadnjicaDžonaSnežnog wrote:Perika Regara Targerijana!!! I've got soooooou pissed off, zaličio mi na Viserisa. Bolje da su mu dali neku staru Denerisinu ili prosvetljenu Sersinu, al ovo... Glumac doduše nije loš. Dalje, iskreno se nadam da su Berik i Tormund nekako preživeli, bolje bi ti bilo HBO da je tako!!! I ko što je Džoker rekao:You see, in their last moments people show you who they really are, pa tako i naš Maloprstić kad je molio i plakao za život, jelte. Što se ostalog tiče, nadam se da ću doživeti osmu sezonu. I da, ozbiljno se razmatra dobrovoljno pristupanje odredu white walkera videvši kako je Night King totalno badass kad je uspeo srušiti zid (pomalo mi žao zida, još jedna tužna smrt u ovoj seriji).    

A dobro, videli smo Regara samo iz profila, ovako mi glumac 180 stepeni od Viserisa, ne liči nimalo, ali iskreno očekivala sam nešto više od njega. Pa i od Lijane. On, princ oko čije lepote i neke melanholične prirode se pletu mitovi i legende mi je izgledao totalno prosečno. Lep da, ali prosečno lep. I Lijana, nekako mi je previše sladunjava. Očekivala sam neku she-wolf, a dobila dopadljiviju i umiljatiju verziju pogubljene Sanse s početka. Možda promenim mišljenje kada se nanižu flešbekovi, ipak svoj sud temeljim na kadrovima iz profila i nastupu devojke na samrtnoj postelji, svako bi tad bio izvan uobičajenog sebe.
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by RoslinFookinTullyExFrey Mon Aug 28, 2017 11:32 pm

Neki Lik wrote:Dobra epizoda, za mene vrhunac smrt Litlfingera Very Happy

Inace izgleda da sam ja slabo pratio ili sam mozda i zaboravio, ali tek sad provaljujem da je Litlfinger zajedno sa Lisom otrovao Dzona Arina, pa poslao ono pismo gde se optuzuju Lanisteri i tako napravio sukob.

Ima baš scena kada Lysa i Littlefinger pričaju o tome, iskreno i ja je nisam uhvatio kad sam gledao seriju prvi put, tek drugi put kad sam gledao ispočetka mi je ova scena zapala za oko.
RoslinFookinTullyExFrey
RoslinFookinTullyExFrey

Posts : 41
Join date : 2017-08-15
Location : Season 3

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Neki Lik Tue Aug 29, 2017 9:46 am

RoslinFookinTullyExFrey wrote:
Neki Lik wrote:Dobra epizoda, za mene vrhunac smrt Litlfingera Very Happy

Inace izgleda da sam ja slabo pratio ili sam mozda i zaboravio, ali tek sad provaljujem da je Litlfinger zajedno sa Lisom otrovao Dzona Arina, pa poslao ono pismo gde se optuzuju Lanisteri i tako napravio sukob.

Ima baš scena kada Lysa i Littlefinger pričaju o tome, iskreno i ja je nisam uhvatio kad sam gledao seriju prvi put, tek drugi put kad sam gledao ispočetka mi je ova scena zapala za oko.

Evo jos jedna zanimljiva scena koju je mozda neko propustio. Kada Sansa kaze da je Regar oteo i silovao Lijanu, Litlfinger je samo pogleda i nasmeje se zagonetno. Znaci on je znao da Lijena nije oteta nego je sama pristala. Da li je moguce da je on pustio pricu kako je Lijena oteta i tako zapoceo Robert's Rebellion kao sto je zapoceo i War of the Five Kings?

Neki Lik
Neki Lik

Posts : 13
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 11:43 am

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 21150378_1895261930489947_5491946499238270245_n
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 12:33 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] O tome da je Mali prstić započeo Robertovu bunu sa lažju o Lijeni se spekuliše već dve godine. Samo kakav bi interes on TADA imao od toga?
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 12:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Znao je da će doći do sukoba severnjaka sa kraljem, sa jedne strane severnjaci željni osvete a sa druge puknuti kralj, what can go wrong? Razz  Pustivši buvu o Lijani i Regaru "he turned family against family" i što je najbitnije Ketlin se nije udala za Brendona. Very Happy
Chaos is a laddaahhhh! Razz
Šta mislite da li je Bendžen znao za njih? Very Happy
Ja sam uvek sumnjala da je njima neko pomogao sa pobegnu, možda čak i LF. To bi objasnio onaj pogled ka Sansi kada je ona rekla da je R kidnapovao i silovao L Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 12:50 pm

Bendzen nije, on je verovatno saznao tek kada je bio iza zida, inace da nije znao, verovatno se ne bi toliko cimao da spase Dzona.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 12:57 pm

Pohovani feniks wrote:Bendzen nije, on je verovatno saznao tek kada je bio iza zida, inace da nije znao, verovatno se ne bi toliko cimao da spase Dzona.

Pa gde ne bi, bio on Nedov ili Lijanin sin, isti mu djavo dođe, voli ga isto. Ipak je to Stark.
On je jedini u ovoj seriji kojem su porodični odnosi fiksni, nema ono sad ujak sad otac, sad ovo, sad ono. Very Happy
On je Džonu u svakom slučaju ujak. Very Happy Pardon, Aegonu. Very Happy Ali koja fora, Džonovo ime je uspomena na Regarovog frenda i na Nedovog frenda, a opet najbliže njegovom pravom imenu AeGON. Very Happy
Bila bi pobeda da je došao u Vinterfel i rekao ovo je Aegon, moj sin, Regarovom sinu više neće trebati a kul je, pa šteta da propadne. xD
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 1:35 pm

A sta mislite, sta se krije iza cudne Tirionove reakcije kada je Jon usao kod Deneris? Neverujem da je zaljubljen u nju. Onda sta?
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Neki Lik Tue Aug 29, 2017 1:42 pm

Pohovani feniks wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] O tome da je Mali prstić započeo Robertovu bunu sa lažju o Lijeni se spekuliše već dve godine. Samo kakav bi interes on TADA imao od toga?

Imao je interes da Brendon Stark pogine i tako da mu se osveti sto ga je ovaj zamalo ubio u dvoboju, a i nadao se da moze sa Catelyn mozda nesto Very Happy
Neki Lik
Neki Lik

Posts : 13
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 2:05 pm

Pohovani feniks wrote:A sta mislite, sta se krije iza cudne Tirionove reakcije kada je Jon usao kod Deneris? Neverujem da je zaljubljen u nju. Onda sta?

Pa ne znam, možda jeste možda nije. A možda je jednostavno pomislio da će to sa Džonom zakomplikovati stvari.
Bila bi fora da se Tirion dogovorio sa Sersi da njena beba bude Denin naslednik. Mada je to glupavo jer bi se istorija ponovila, Sersi bi se uvek mešala, a nije znala da upravlja ni sa onom dvojicom, ko kaže da sada neće roditi apgrejdovanog Džofrija.
Ali bila bi fora da upravo Tirion izda Deni (treća izdaja). Bila bi fora da malo Tirionu u 8 sezoni oslabe "plot shield" ili makar malo poljuljaju reputaciju lika koji zna sve i ne pravi greške. Ne bih volela da umre, ali bih volela malo da se zabrinem za njegovu egzistenciju. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Reloaded Tue Aug 29, 2017 2:49 pm

Btw, jedino što mi je malo zasmetalo, niko za Hodora ni da pita, ni ništa, barem neki flashback, svi su bas zaboravili na njega Sad Sad


Reloaded

Posts : 4
Join date : 2017-08-20

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 3:00 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Da, to je jako glupavo. Sad

Više mi lik koji je glumio Viserisa odgovara opisu Regara koji su nam dali, ovaj mi je nekako previše high school quarterback fazon. Ok, ipak je on bio princ i da bi mu se ulizivali ljudi su oko njega stvorili taj mit prelepotana i pošto o mrtvima sve najlepše, od njega su napravili neko mitsko biće. Kad se setim koliko su za Džofrija govorili da je lep, ja sam bila "Bože me ti lepi sačuvaj". Very Happy  Malo da je Hari razbacao muskulaturu, ladno bih pre gledala njega kao Regara. Very Happy
7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 21192507_1895693967113410_8639427949908699429_n
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 3:58 pm

Neki Lik wrote:
Pohovani feniks wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] O tome da je Mali prstić započeo Robertovu bunu sa lažju o Lijeni se spekuliše već dve godine. Samo kakav bi interes on TADA imao od toga?

Imao je interes da Brendon Stark pogine i tako da mu se osveti sto ga je ovaj zamalo ubio u dvoboju, a i nadao se da moze sa Catelyn mozda nesto Very Happy
To nije razlog da jos na desetine hiljada pogine. Doduse za njega su to samo brojke.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 5:50 pm

Kada bi to bilo moguće i LF-u omogućilo slobodan put ka tronu on bi se i sa NK dogovorio da svi pomru, a ne desetine hiljada. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 6:05 pm

child of duckness wrote:Kada bi to bilo moguće i LF-u omogućilo slobodan put ka tronu on bi se i sa NK dogovorio da svi pomru, a ne desetine hiljada. Very Happy
Vladao bi nad grobljem. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Neki Lik Tue Aug 29, 2017 6:10 pm

Kakva scena, kakva melodija...

Neki Lik
Neki Lik

Posts : 13
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 6:28 pm

No one walks away from me. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Tue Aug 29, 2017 7:13 pm

Winter is here <3  Melodija umirujućih tonova, ali opet prolazi neka jeza kroz kosti i obuzima neka tuga. Melodija koja poručuje "ništa više neće biti isto". Mračnije ulice, tamnija Džejmijeva odeća, ni traga od lanisterskog oklopa. I sneg.
Koji trip! Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Tue Aug 29, 2017 9:18 pm

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 21231244_2050512321839082_1852723388572994666_n
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Wed Aug 30, 2017 12:30 pm

Drugari, sedma sezona nije završena! Barem nije zvanično završena. Very Happy

Predstoji nam još 6 ILI 7 NEDELJA ZABAVE!!! Radi se o seriji o nastanku epizoda. Za svaku epizodu HBO je napravio dokumentarac kako je nastajala.

Više informacija na ovom linku.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Fazlija Wed Aug 30, 2017 11:21 pm

Bila je jako dobra epizoda, na sastanku se napetost mogla rezati nozem, Cercei je gorela od ljubomore prema Daenerys, em ima badass entry, vidi da je lepsa od nje, ima vecu vojsku, i jos joj onako mirno odgovori
Drago mi je sto je Jaime postao svestan toga kakva je cercei, i s tom njenom zadnjom scenom sam izgubio svaku mrvicu postovanja koje sam imao prema njoj
Najaci mi Qyburn, obe se strane mogu poubijati, on izlazi uzima ruku od wighta, osecao se ko dete u prodavnici slatkisa kada je video zivoga mrtvaca
I da istaknem CGI night kinga i viseriona je lose izgledao, nekako ukoceno, ni blizu onoga kako izgleda Daenerys kada jase Drogona

Fazlija

Posts : 17
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Pohovani feniks Mon Sep 04, 2017 7:44 pm

Skroz je kul izgledala ta scena sa Kiburnom. Tacno se videlo zasto je bas njega izbrala Sersi za desnicu. Cini mi se da misli da njega moze lako da kontrolise. Sta vi mislite?
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by child of duckness Mon Sep 04, 2017 9:48 pm

Pohovani feniks wrote:Skroz je kul izgledala ta scena sa Kiburnom. Tacno se videlo zasto je bas njega izbrala Sersi za desnicu. Cini mi se da misli da njega moze lako da kontrolise. Sta vi mislite?

Ne verujem da je njega izabrala zbog toga. Verovatno delom jer nema nikoga drugog, a i on se pokazao kao izuzetno "cunning" i sposoban da zada prilično jake i neočekivane udarce njenim protivnicima. Ako je nekoga nemoguće kontrolisati to je Qyburn, on je meni baš ludi naučnik fazon. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

7 epizoda - SPOILER ALERT - Page 2 Empty Re: 7 epizoda - SPOILER ALERT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum